Honor X8c
- U prodaji od
- Januar 2025.
- Ekran
- Chipset
- RAM
- 6 / 8 GB
- Baterija
- 5000 mAh
- Kamera
- 108 MP
Osnovno
- U prodaji od
- Januar 2025.
- Ekran
- Rezolucija
- Dimenzije
- Masa
- 174 g
Hardver
- Chipset
- RAM
- 6 / 8 GB
- Memorija
- 128 / 256 / 512 GB
- Baterija
- 5000 mAh
- Sistem
Kamera i povezivost
- Zadnja kamera
- 108 MP · 2 kamere
- Prednja kamera
- 50 MP
- Punjenje
- USB Type-C 2.0 · 35W
- NFC
- Da
- 3.5mm priključak
- Ne
- IP zaštita
- IP64
Zaštitna stakla za Honor X8c
Zaštitite ekran svog Honor X8c telefona vrhunskim zaštitnim staklima koja pružaju maksimalnu otpornost na ogrebotine i udarce. Naša ponuda obuhvata kvalitetna kaljena stakla (tempered glass) koja savršeno prate linije ekrana i ne utiču na osetljivost na dodir. Poručite online brzo i jednostavno, uz sigurnu dostavu na kućnu adresu širom Srbije.
Zaštitno staklo Tempered Glass 2.5D full glue za Honor X8c crni
Zaštitno staklo Tempered Glass Plus za Honor X8c
Zaštitno staklo Tempered glass Teracell Titan 2.5D 10u1 za Honor X8c crni
Zaštitno staklo Tempered glass Teracell Titan 2.5D za Honor X8c crni
Česta pitanja
Da li stakla za Honor X8c odgovaraju i za model Honor X8b?+
Da, većina zaštitnih stakala iz ove kategorije je potpuno kompatibilna sa modelima Honor X8c, Honor X8b i Honor 400 Lite jer dele iste dimenzije ekrana.
Šta znači oznaka "Full Glue" kod zaštitnih stakala?+
Oznaka "Full Glue" znači da se lepak nalazi preko cele površine stakla, a ne samo na ivicama. To omogućava bolje prijanjanje, sprečava mehuriće i čuva punu osetljivost ekrana na dodir.
Da li zaštitno staklo utiče na kvalitet prikaza na ekranu?+
Ne. Kvalitetna kaljena stakla (Tempered Glass) iz naše ponude su 100% transparentna, ne menjaju boje niti oštrinu ekrana, i pružaju prirodan osećaj pod prstima.
Koliki je rok za isporuku zaštitnog stakla?+
Sve porudžbine šaljemo kurirskom službom, a isporuka na vašu adresu u Srbiji se najčešće vrši u roku od 1 do 2 radna dana.
Dobijajte stručne savete u vašem sandučetu
Prijavite se na naš newsletter i budite u toku.
