Xiaomi Redmi A2 — maske i futrole, zaštitna stakla
Xiaomi Redmi A2
- U prodaji od
- Mart 2023.
- Ekran
- Chipset
- RAM
- 2 / 3 / 4 GB
- Baterija
- 5000 mAh
- Kamera
- 8 MP
Osnovno
- U prodaji od
- Mart 2023.
- Ekran
- Rezolucija
- Dimenzije
- Masa
- 192 g
Hardver
- Chipset
- RAM
- 2 / 3 / 4 GB
- Memorija
- 32 / 64 GB
- Baterija
- 5000 mAh
- Sistem
Kamera i povezivost
- Zadnja kamera
- 8 MP · 2 kamere
- Prednja kamera
- 5 MP
- Punjenje
- microUSB 2.0 · 10W
- NFC
- Ne
- 3.5mm priključak
- Da
Maske i futrole za Redmi A2
Prikaži sve (13) →Nema na stanju−33%
Maska 3D Camera za Xiaomi Redmi A2 crna
RSD 299RSD 446
−29%
Maska Carbon fiber za Xiaomi Redmi A2 crna
RSD 299RSD 422
−36%
Maska Mercury za Xiaomi Redmi A2 ljubičasta
RSD 499RSD 782
−33%
Maska Mercury za Xiaomi Redmi A2 tamno plava
RSD 299RSD 446
−49%
Maska silikonska Ultra Thin za Xiaomi Redmi A2 transparent
RSD 199RSD 389
−30%
Maska Sparkle Dust za Xiaomi Redmi A2 pink
RSD 399RSD 566
−30%
Maska Sparkle Dust za Xiaomi Redmi A2 transparent
RSD 399RSD 566
−60%
Maska Teracell Flip Cover za Xiaomi Redmi A2 crna
RSD 599RSD 1,499
Zaštitna stakla za Redmi A2
Prikaži sve (2) →Dobijajte stručne savete u vašem sandučetu
Prijavite se na naš newsletter i budite u toku.
